Træner
Anja Westbjerg
26256938
Anja@westbjerg.dk
Læs mere
Anne Katrine Wind Bech
29939192
Akwbech@gmail.com
Læs mere
Anne-Mette Engelhardt
29628190
Amlk87@hotmail.com
Læs mere
Berit Westergaard
72311437
Berit.westergaard@gmail.com
Læs mere
Carina Dam
29254095
carina@caseman.dk
Læs mere
Cecilie Vængebjerg
60877991
Cecilie@vaengebjerg.dk
Læs mere
Emely Petersen
30118192
emelyfreja1@hotmail.com
Læs mere
Gry Hougaard Svendsen
22636979
gry@fraxinus.dk
Læs mere
Hanne Roslyng-Stilou
Hanne har lavet gymnastik "altid". Siden 1982 har hun haft en masse forskellige hold: rytme og spring for børn/teenagere, voksenmotion, ældremotion, mor/far barn, amtsforenings-/hovedkredshold, været gymnastiklærer på efterskole i en årrække, undervist på hjælpetræner- og trænerkurser osv. Hun er uddannet instruktør fra Gymnastikhøjskolen i Viborg suppleret med et væld af træner-/inspirationskurser i DGI og GymDanmark.
De sidste mange år har hun ledet foreningens Kids med forældre-hold. Nå ja, og så har hun tjansen som foreningens formand.
30832210
fruroslyng@gmail.com
Læs mere
Heidi Holmkvist
50938376
hholmkvist@icloud.com
Læs mere
Jonas manniche Højga Jensen
28701533
jonasmhj@gmail.com
Læs mere
Kamilla Manniche
51526688
kamillamann@gmail.com
Læs mere
Kathrine Roslyng-stilou
Læs mere
Kristine Bager
Læs mere
Louise Volsgaard
30893921
volsgaard.l@gmail.com
Læs mere
Malene Aagaard Olsen
24473513
lama.olsen@youmail.dk
Læs mere
Otto Rasmussen
Læs mere
Regitze Stender
81716399
regitze.b.stender@gmail.com
Læs mere
Søren Petersen
28711892
winniogsoren@gmail.com
Læs mere
Tina Sørensen
Jeg er født og opvokset i Gadstrup og har altid gået til gymnastik i foreningen. Gymnastikken blev mit liv, og det var derfor naturligt, at jeg blev hjælpetræner, mens jeg stadig gik i folkeskolen. I 2001 kom jeg på Haslev Idrætsefterskole, hvor jeg fik træneruddannelsen. Siden hen har jeg taget flere supplerende modtagerkurser og senest Springsikker Måtte og Trampet 1, samt førstehjælp.
Da jeg kom hjem fra efterskole, var jeg hjælpetræner et år, hvorefter jeg blev træner for et hold micropiger. Disse piger fulgte jeg op til de blev sidste års Juniorpiger. Derefter startede jeg forfra med et hold micropiger og er i dag træner for de selvsamme piger, de er dog blevet nogle år ældre. nu er de mini- og juniorpiger.
 
20549017
tina.mlk@gmail.com
Læs mere
Villy Petersen
46190585
vp_tyson@post.tele.dk
Læs mere
Winni Petersen
Læs mere
Ungeleder
Caroline Klinthøj
Læs mere
Caroline Bakgaard Rasmussen
23112198
caroline.bakgaard@postkasse.com
Læs mere
Forældrehjælper
Kenneth Liseth Hansen
40730614
roshans1979@gmail.com
Læs mere
Sabrina Duus
20895812
sabrinaduus@gmail.com
Læs mere
Signe Voltelen
27141102
signevoltelen@hotmail.com
Læs mere
Tina Holst Christensen
26576408
tinachristensen4050@hotmail.com
Læs mere
Hjælpetræner
Christine Jüngling
24630768
Frydenskov@gmail.com
Læs mere
Filippa Steinmann
Læs mere
Karoline Plæhn
93910955
k.krighaar@gmail.com
Læs mere
Laura Mia Eriksen
29928081
kimmarcoe@hotmail.com
Læs mere
Malou Wedel Gerzymisch
30480604
anneli.hvidesoe@jubii.dk
Læs mere
Hold ansvarlig

NYHEDER

KOMMENDE EVENTS

VORES SPONSORER

FIND OS HER