Træner
Afsun Trap
50599551 
afsun.n@gmail.com
Anja Westbjerg
26256938 
Anja@westbjerg.dk
Anne Katrine Wind Bech
29939192 
Akwbech@gmail.com
Anne-Mette Engelhardt
29628190 
Amlk87@hotmail.com
Berit Westergaard
72311437 
Berit.westergaard@gmail.com
Carina Dam
29254095 
carina@caseman.dk
Cecilie Vængebjerg
60877991 
Cecilie@vaengebjerg.dk
Clara Junge
+4520376910 
clarajunge@hotmail.dk
Emely Petersen
30118192 
emelyfreja1@hotmail.com
Gry Hougaard Svendsen
22636979 
gry@fraxinus.dk
Hanne Roslyng-Stilou
Heidi Holmkvist
50938376 
hholmkvist@icloud.com
Jonas manniche Højga Jensen
28701533 
jonasmhj@gmail.com
Kamilla Manniche
51526688 
kamillamann@gmail.com
Karin Klausen
23331028 
kontakt@karinklausen.dk
Kathrine Roslyng-stilou
Malene Aagaard Olsen
24473513 
lama.olsen@youmail.dk
Otto Rasmussen
40300908 
Pernille Volsgaard
Regitze Stender
81716399 
regitze.b.stender@gmail.com
Simone Vesterdal
Søren Petersen
28711892 
winniogsoren@gmail.com
Tina Sørensen
Jeg er født og opvokset i Gadstrup, og altid gået til gymnastik i foreningen. Gymnastikken blev mit liv, og det var derfor naturligt at jeg blev hjælpetræner mens jeg stadig gik i folkeskolen. I 2001 kom jeg på Haslev Idrætsefterskole, hvor jeg fik træneruddannelsen. Siden hen har jeg taget flere supplerende modtager kurser og senest Springsikker Måtte og Trampet 1, samt førstehjælp.
Da jeg kom hjem fra efterskole var jeg hjælpetræner et år, hvorefter jeg blev træner for et hold micro piger. Disse piger fulgte jeg op til de blev sidste års Junior piger. Derefter startede jeg forfra med et hold micro piger og er i dag træner for de selv samme piger, de er dog blevet nogle år ældre. nu er de mini og juniorpiger.
 
20549017 
tina.mlk@gmail.com
Victoria Rohde
30368284 
Victoriarohde@hotmail.com
Villy Petersen
46190585 
vp_tyson@post.tele.dk
Winni Petersen
28711892 
yogawinni@gmail.com
Ungeleder
Caroline Klinthøj
Josephine Reckeweg
Sara Hesselø
Forældrehjælper
Mia Pedersen
Sabrina Duus
20895812 
sabrinaduus@gmail.com
Tina Kinch Knudsholt
Tina Petersen
51882884 
tinapetersens82@gmail.com
Hjælpetræner
Albert Plæhn
Alma Karoline Baldrup Ahn
Christine Jüngling
24630768 
Frydenskov@gmail.com
Filippa Steinmann
Frederik Thyrsted Poulsen
Karoline Plæhn
93910955 
k.krighaar@gmail.com
Laura Mia Eriksen
29928081 
kimmarcoe@hotmail.com
Malou Wedel Gerzymisch
30480604 
anneli.hvidesoe@jubii.dk
Maria Darre Bruun
Nikolaj Backhausen

NYHEDER

KOMMENDE EVENTS

VORES SPONSORER

FIND OS HER