Træner
Allan Andersen
Læs mere
Anja Westbjerg
26256938
Anja@westbjerg.dk
Læs mere
Anne-Mette Engelhardt
29628190
Amlk87@hotmail.com
Læs mere
Berit Westergaard
72311437
Berit.westergaard@gmail.com
Læs mere
Bjarne Niemi
20997990
Bjarne.niemi@gmail.com
Læs mere
Bo Schytte
25400032
bo.sch@ytte.dk
Læs mere
Carina Dam
29254095
carina@caseman.dk
Læs mere
Cecilie Vængebjerg
60877991
Cecilie@vaengebjerg.dk
Læs mere
Clara Junge
+4520376910
clarajunge@hotmail.dk
Læs mere
Emely Petersen
30118192
emelyfreja1@hotmail.com
Læs mere
Emil Bindslev Schytte
42747226
emilbindslevschytte@gmail.com
Læs mere
Freya Hougaard Lehmkuhl
41814822
Freya.lehmkuhl@gmail.com
Læs mere
Gry Hougaard Svendsen
22636979
gry@fraxinus.dk
Læs mere
Hanne Schneemark

Jeg er uddannet Gotved bevægelsespædagog og massør og har undervist i mere end 25 år på højskoler, uddannelsesinstitutioner, DGI regi, aftenskoler, virksomheder samt i egen klinik. Deltagerne har været 0 - 87 år, og holdene været alt fra bl.a. bækkenbundstræning og efterfødselsgymnastik og zumba til Senioryoga, vandgymnastik og rehabilitering for kræft- og hjertepatienter.

Min undervisning indeholder høj faglighed, alsidighed og med et tvist af humor. Dette er min første sæson i Gadstrup Gymnastikforening, og jeg glæder mig meget til at møde jer.

21255145
hanne@schneemark.dk
Læs mere
Helle Britt Niemi
21913110
hellebrittniemi@gmail.com
Læs mere
Ina Merete Nørgaard
26770861
inamerete123@gmail.com
Læs mere
Julie Thomsen
Mit navn er Julie og jeg er 18 år gammel. Jeg har i alt danset 14 år, både hiphop, disco, moderne, showdance og latin
51199515
jlrthomsen@gmail.com
Læs mere
Kamilla Manniche
51526688
kamillamann@gmail.com
Læs mere
Kathrine Andrea Nicolaysen
53543266
k.andreanicolaysen@icloud.com
Læs mere
Kathrine Roslyng-stilou
30688038
kroslyng@gmail.com
Læs mere
Lasse Aarestrup
21746005
datagnom@gmail.com
Læs mere
Malene Aagaard Olsen
24473513
lama.olsen@youmail.dk
Læs mere
Max Haugaard Lehmkuhl
27778777
lehmkuhl.max@gmail.com
Læs mere
Otto Rasmussen
Læs mere
Sally Lacey
60606437
sallymeilacey@gmail.com
Læs mere
Søren Ahlgren Hangaard
28499577
springhp@me.com
Læs mere
Søren Petersen
28711892
winniogsoren@gmail.com
Læs mere
Tina Sørensen
Jeg er født og opvokset i Gadstrup og har altid gået til gymnastik i foreningen. Gymnastikken blev mit liv, og det var derfor naturligt, at jeg blev hjælpetræner, mens jeg stadig gik i folkeskolen. I 2001 kom jeg på Haslev Idrætsefterskole, hvor jeg fik træneruddannelsen. Siden hen har jeg taget flere supplerende modtagerkurser og senest Springsikker Måtte og Trampet 1, samt førstehjælp.
Da jeg kom hjem fra efterskole, var jeg hjælpetræner et år, hvorefter jeg blev træner for et hold micropiger. Disse piger fulgte jeg op til de blev sidste års Juniorpiger. Derefter startede jeg forfra med et hold micropiger og er i dag træner forTeens pigerne.
 
20549017
tina.mlk@gmail.com
Læs mere
Villy Petersen
46190585
vp_tyson@post.tele.dk
Læs mere
Winni Petersen
28711892
yogawinni@gmail.com
Læs mere
Ungeleder
Caroline Klinthøj
Læs mere
Caroline Bakgaard Rasmussen
23112198
caroline.bakgaard@postkasse.com
Læs mere
Forældrehjælper
Karina Skou Larsen
21284465
kmc2905@hotmail.com
Læs mere
Louise (Thomsen) Freilev
21635756
Ltfreilev@gmail.com
Læs mere
Tanja Madsen
28105146
Tanjathunbomadsen@yahoo.dk
Læs mere
Hjælpetræner
Agnes Borre
Læs mere
Anna Hasfeldt Lenvig
Læs mere
Gustav Marott Philipsen
Læs mere
Jonathan Højgaard Robdrup
Læs mere
Josefine Kjær Gadbert
Læs mere
Laura Niklasson
93883676
Laurabnik@icloud.com
Læs mere
Lærke Lisberg
Læs mere
Magnus Kjær Gadbert
Læs mere
Viktor Høegh Wenzell
Læs mere
Viktoria Andrea Nicolaysen
Læs mere

NYHEDER

KOMMENDE EVENTS

VORES SPONSORER

FIND OS HER