Træner
Allan Andersen
Læs mere
Anja Westbjerg
26256938
Anja@westbjerg.dk
Læs mere
Anne-Mette Engelhardt
29628190
Amlk87@hotmail.com
Læs mere
Berit Westergaard
72311437
Berit.westergaard@gmail.com
Læs mere
Bjarne Niemi
20997990
Bjarne.niemi@gmail.com
Læs mere
Carina Dam
29254095
carina@caseman.dk
Læs mere
Cecilie Vængebjerg
60877991
Cecilie@vaengebjerg.dk
Læs mere
Emma Ahm Hansen
50577778
emma@ahm-hansen.dk
Læs mere
Freya Hougaard Lehmkuhl
41814822
Freya.lehmkuhl@gmail.com
Læs mere
Gry Hougaard Svendsen
22636979
gry@fraxinus.dk
Læs mere
Hanne Schneemark

Jeg er uddannet Gotved bevægelsespædagog og massør og har undervist i mere end 25 år på højskoler, uddannelsesinstitutioner, DGI regi, aftenskoler, virksomheder samt i egen klinik. Deltagerne har været 0 - 87 år, og holdene været alt fra bl.a. bækkenbundstræning og efterfødselsgymnastik og zumba til Senioryoga, vandgymnastik og rehabilitering for kræft- og hjertepatienter.

Min undervisning indeholder høj faglighed, alsidighed og med et tvist af humor. Dette er min første sæson i Gadstrup Gymnastikforening, og jeg glæder mig meget til at møde jer.

21255145
hanne@schneemark.dk
Læs mere
Julie Thomsen
Mit navn er Julie og jeg er 18 år gammel. Jeg har i alt danset 14 år, både hiphop, disco, moderne, showdance og latin
51199515
jlrthomsen@gmail.com
Læs mere
Kamilla Manniche
51526688
kamillamann@gmail.com
Læs mere
Kathrine Andrea Nicolaysen
53543266
k.andreanicolaysen@icloud.com
Læs mere
Kathrine Roslyng-stilou
30688038
kroslyng@gmail.com
Læs mere
Lasse Aarestrup
21746005
datagnom@gmail.com
Læs mere
Malene Aagaard Olsen
24473513
lama.olsen@youmail.dk
Læs mere
Max Haugaard Lehmkuhl
27778777
lehmkuhl.max@gmail.com
Læs mere
Maximus Rex Lohse Lilliendahl
Læs mere
Otto Rasmussen
40300908
Læs mere
Søren Ahlgren Hangaard
28499577
springhp@me.com
Læs mere
Tina Sørensen
Jeg er født og opvokset i Gadstrup og har altid gået til gymnastik i foreningen. Gymnastikken blev mit liv, og det var derfor naturligt, at jeg blev hjælpetræner, mens jeg stadig gik i folkeskolen. I 2001 kom jeg på Haslev Idrætsefterskole, hvor jeg fik træneruddannelsen. Siden hen har jeg taget flere supplerende modtagerkurser og senest Springsikker Måtte og Trampet 1, samt førstehjælp.
Da jeg kom hjem fra efterskole, var jeg hjælpetræner et år, hvorefter jeg blev træner for et hold micropiger. Disse piger fulgte jeg op til de blev sidste års Juniorpiger. Derefter startede jeg forfra med et hold micropiger og er i dag træner forTeens pigerne.
 
20549017
tina.mlk@gmail.com
Læs mere
Villy Petersen
46190585
vp_tyson@post.tele.dk
Læs mere
Ungeleder
Caroline Klinthøj
Læs mere
Caroline Bakgaard Rasmussen
23112198
caroline.bakgaard@postkasse.com
Læs mere
Kristel Niemi
22782602
Kristelsniemi@gmail.com
Læs mere
Forældrehjælper
Louise (Thomsen) Freilev
21635756
Ltfreilev@gmail.com
Læs mere
Tanja Madsen
28105146
Tanjathunbomadsen@yahoo.dk
Læs mere
Hjælpetræner
Anna Hasfeldt Lenvig
Læs mere
Izabella Madsen
28105146
tanjathunbomadsen@yahoo.dk
Læs mere
Josefine Kjær Gadbert
Læs mere
Magnus Kjær Gadbert
Læs mere
Olivia Vængebjerg
Læs mere
Viktor Høegh Wenzell
Læs mere
Viktoria Andrea Nicolaysen
Læs mere

NYHEDER

KOMMENDE EVENTS

VORES SPONSORER

FIND OS HER