Træner
Anja Westbjerg
26256938
Anja@westbjerg.dk
Læs mere
Anne Katrine Wind Bech
29939192
Akwbech@gmail.com
Læs mere
Anne-Mette Engelhardt
29628190
Amlk87@hotmail.com
Læs mere
Berit Westergaard
72311437
Berit.westergaard@gmail.com
Læs mere
Carina Dam
29254095
carina@caseman.dk
Læs mere
Cecilie Vængebjerg
60877991
Cecilie@vaengebjerg.dk
Læs mere
Clara Junge
+4520376910
clarajunge@hotmail.dk
Læs mere
Emely Petersen
30118192
emelyfreja1@hotmail.com
Læs mere
Gry Hougaard Svendsen
22636979
gry@fraxinus.dk
Læs mere
Hanne Roslyng-Stilou
Hanne har lavet gymnastik "altid". Siden 1982 har hun haft en masse forskellige hold: rytme og spring for børn/teenagere, voksenmotion, ældremotion, mor/far barn, amtsforenings-/hovedkredshold, været gymnastiklærer på efterskole i en årrække, undervist på hjælpetræner- og trænerkurser osv. Hun er uddannet instruktør fra Gymnastikhøjskolen i Viborg suppleret med et væld af træner-/inspirationskurser i DGI og GymDanmark.
De sidste mange år har hun ledet foreningens Kids med forældre-hold. Nå ja, og så har hun tjansen som foreningens formand.
30832210
fruroslyng@gmail.com
Læs mere
Hanne Schneemark

Jeg er uddannet Gotved bevægelsespædagog og massør og har undervist i mere end 25 år på højskoler, uddannelsesinstitutioner, DGI regi, aftenskoler, virksomheder samt i egen klinik. Deltagerne har været 0 - 87 år, og holdene været alt fra bl.a. bækkenbundstræning og efterfødselsgymnastik og zumba til Senioryoga, vandgymnastik og rehabilitering for kræft- og hjertepatienter.

Min undervisning indeholder høj faglighed, alsidighed og med et tvist af humor. Dette er min første sæson i Gadstrup Gymnastikforening, og jeg glæder mig meget til at møde jer.

21255145
hanne@schneemark.dk
Læs mere
Kamilla Manniche
51526688
kamillamann@gmail.com
Læs mere
Katrine Lyø Rahbek
28937514
katrine.lyo@gmail.com
Læs mere
Malene Aagaard Olsen
24473513
lama.olsen@youmail.dk
Læs mere
Max Haugaard Lehmkuhl
27778777
lehmkuhl.max@gmail.com
Læs mere
Otto Rasmussen
Læs mere
Sally Lacey
Læs mere
Søren Petersen
28711892
winniogsoren@gmail.com
Læs mere
Tina Sørensen
Jeg er født og opvokset i Gadstrup og har altid gået til gymnastik i foreningen. Gymnastikken blev mit liv, og det var derfor naturligt, at jeg blev hjælpetræner, mens jeg stadig gik i folkeskolen. I 2001 kom jeg på Haslev Idrætsefterskole, hvor jeg fik træneruddannelsen. Siden hen har jeg taget flere supplerende modtagerkurser og senest Springsikker Måtte og Trampet 1, samt førstehjælp.
Da jeg kom hjem fra efterskole, var jeg hjælpetræner et år, hvorefter jeg blev træner for et hold micropiger. Disse piger fulgte jeg op til de blev sidste års Juniorpiger. Derefter startede jeg forfra med et hold micropiger og er i dag træner for de selvsamme piger, de er dog blevet nogle år ældre. nu er de mini- og juniorpiger.
 
20549017
tina.mlk@gmail.com
Læs mere
Villy Petersen
46190585
vp_tyson@post.tele.dk
Læs mere
Winni Petersen
Læs mere
Ungeleder
Caroline Klinthøj
Læs mere
Caroline Bakgaard Rasmussen
23112198
caroline.bakgaard@postkasse.com
Læs mere
Forældrehjælper
Anja Mejdahl Landeværn
Læs mere
Karina Skou Larsen
21284465
kmc2905@hotmail.com
Læs mere
Sabrina Duus
20895812
sabrinaduus@gmail.com
Læs mere
Hjælpetræner
Clara Jacobsen
Læs mere
Gitte Beck
22816448
gittebecks@gmail.com
Læs mere
Karoline Plæhn
93910955
k.krighaar@gmail.com
Læs mere
Laura Mia Eriksen
29928081
kimmarcoe@hotmail.com
Læs mere
Malou Wedel Gerzymisch
30480604
anneli.hvidesoe@jubii.dk
Læs mere
Marie Galskjøt
Læs mere
Marie Schäffer
53828537
Mariehund@icloud.com
Læs mere
Silje Krusell
Læs mere
Hold ansvarlig

NYHEDER

KOMMENDE EVENTS

VORES SPONSORER

FIND OS HER